Lumina Select

Znajdź odpowiednich ludzi, zadaj właściwe pytania, odkryj ukryty potencjał i uniknij kosztownych błędów rekrutacyjnych. Lumina Select to narzędzie, które pomaga dopasować odpowiednich ludzi do odpowiednich stanowisk.

Po co?

Każda organizacja ma swoją własną tożsamość, która kształtuje wymagania procesu selekcji. Skuteczna identyfikacja i selekcja kandydatów stanowi kluczowy aspekt rozwoju firmy.

Lumina Select bierze pod uwagę wartości organizacji, a także wymagania związane z konkretną rolą. Zapewnia to, że kandydat jest dobry dla organizacji, a organizacja jest dobra dla kandydata.

Lumina Select usprawnia komunikację między kandydatami a rekruterami. Zidentyfikuj najlepszych ludzi. Odkryj ukryty potencjał. Zapewnij pełne zrozumienie oczekiwań przez obie strony.

Lumina Select ma na celu zwiększenie świadomości zarówno rekrutera, jak i kandydata, aby obaj mogli lepiej rozumieć cechy potrzebne do pełnienia określonej roli w kulturze organizacji.

Mierzy 16 kompetencji zawodowych

Przejrzysty, łatwy do zrozumienia, jednostronicowy raport podsumowujący

Pokazuje mocne i słabe strony kandydatów

Pokazuje prawdopodobne reakcje kandydatów w sytuacjach stresowych

Jakie są korzyści?

Lumina Select korzysta z Luminy Spark, aby stworzyć portret preferencji i cech kandydata. Mając tę wiedzę, możesz zaplanować rozmowy rekrutacyjne tak, aby lepiej poznać mocne i słabe strony kandydata.
1.
Poprawa wydajności organizacji, poprzez rekrutację kandydatów o maksymalnym potencjale.
2.
Obniżenie kosztów rekrutacji i uniknięcie kosztownych błędów rekrutacyjnych
3.
Płynna integracja rekrutacji z onboardingiem i rozwojem osobistym
4.
Uwolnienie czasu na skupienie się na celach organizacyjnych

Kluczowe cechy

Tworzenie właściwych ról

Rozmowy z właściwymi osobami

Zadawanie istotnych pytań

Zatrudnienie odpowiednich osób

Cyfrowa oferta Luminy Select obejmuje: profilowanie stanowiska, analizę portretu Lumina Select i przewodnik po rozmowie. Wszystko to w systemie śledzenia kandydatów (ATS) Luminy Learning. Lumina Applicant Tracker umożliwia sortowanie, filtrowanie i śledzenie kandydatów do wielu ról oraz szybkie i łatwe przenoszenie kandydatów na kolejne etapy procesu.

Każda rola jest wyjątkowa i dlatego wymaga rozwiązania rekrutacyjnego, które odzwierciedla tę wyjątkowość. Lumina Job Profiler pozwala skupić się na najbardziej pożądanych kompetencjach stanowiska, na które prowadzisz rekrutację. Możesz też skorzystać z gotowych szablonów kompetencji specyficznych dla danych stanowisk, opartych na rzetelnych danych, aby pomóc sobie w wyborze kompetencji. Najlepsze jest to, że możesz tworzyć nieograniczoną liczbę profili stanowisk i dostosowywać je tyle razy, ile chcesz, bez dodatkowych kosztów.

1.

Przeglądanie, śledzenie i sortowanie kandydatów

2.

Identyfikacja kluczowych kompetencji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w każdej roli.

3.

Głęboki wgląd w osobowość i kompetencje kandydata

4.

Przewodniki po rozmowach z kandydatami, pomagające zadać właściwe pytania.

„Używamy narzędzi Luminy Learning podczas rekrutacji personelu medycznego i dają nam one naprawdę cenny wgląd w tematykę rozmów kwalifikacyjnych. Pomagają zidentyfikować obszary wymagające wyjaśnienia, tematykę pytań. Pomagają sformułować pytania, aby ocenić, jak dana osoba radzi sobie pod presją. Pomagają również odkryć, w jakim stopniu kandydaci pasują do naszego zespołu, a to ważne, ponieważ opieka zdrowotna to zawód w dużej mierze zorientowany na pracę zespołową i pracujesz z tak wieloma różnymi ludźmi z tak wielu różnych specjalizacji. To naprawdę okazuje się bardzo korzystne przy zatrudnianiu lekarzy".

Executive Director of Workforce & Organisational Development, University Hospitals of Derby and Burton

Poznaj wszystkie produkty Luminy Learning