Zostań Praktykiem

Dołącz do naszej prężnie rozwijającej się globalnej społeczności! Zostań ekspertem w dziedzinie psychometrii nowej generacji.

Weź udział w programie kwalifikacyjnym Luminy Learning, zostań certyfikowanym Praktykiem Luminy i samodzielnie dostarczaj rozwiązania Luminy Learning.

Dlaczego warto wybrać wirtualną kwalifikację?

Daty wirtualnych kwalifikacji mieszanych

 

Dostępne w wielu strefach czasowych, aby spełnić Twoje potrzeby, niezależnie od miejsca zamieszkania.

 

Zobacz nadchodzące kwalifikacje

 

Dlaczego wirtualnie?

Decydując się na szkolenie wirtualne:

 

  • Nauczysz się jak dobrze dostarczać rozwiązania wirtualne — będziesz mieć wpływ na większą liczbę osób w krótszym czasie
  • Dowiesz się jak odpowiedzieć na zmieniające się wciąż potrzeby twoich klientów dzięki szytym na miarę rozwiązaniom ekosystemu Luminy
  • Dowiesz się, jak zwirtualizować swoje obecne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju — w specjalnie zaprojektowane dla organizacji przeprowadzających transformację cyfrową
  • Przekonasz się, jak dobrze zaprojektowany program mieszany może poprawić uczenie się i zapobiec odchodzeniu pracowników z firmy
  • Połączysz pracowników różnych biur i obszarów geograficznych dzięki wspólnemu doświadczeniu
  • Unikniesz kosztownych podróży, zmniejszysz ślad węglowy, zwiększysz efektywność czasową.

Jesteśmy organizacją posiadającą biura na wszystkich kontynentach świata, masz więc możliwość elastycznego zapisywania pracowników na dowolne kwalifikacje, unikając typowych kłopotów i kosztów podróży.

CEO Excis, Londyn - Dubaj - Szanghaj - Meksyk

Muszę przyznać, że na początku byłem sceptycznie nastawiony do wirtualnego dostarczania treści, które zawsze uważałem za świetnie działające w kontakcie osobistym. Jednak wirtualna nauka jest absolutnie zachwycająca i przyniosła mi nieoczekiwane korzyści w postaci dodatkowych refleksji, możliwych dzięki fajnym aplikacjom na platformie edukacyjnej.

Andrew Jones

Independent Consultant, Stonehenge, UK

Właśnie ukończyłem wirtualną kwalifikację Lumina Spark. W ciągu wszystkich moich lat nigdy nie nauczyłem się tak wiele w tak krótkim czasie. Lumina zrobiła wszystko, aby wirtualna nauka była spersonalizowana, wciągającą i prawdziwie interaktywna.

Commissioner, CIMB Niaga Bank, Indonesia

Who is it for?

Lumina Learning's products speak to everyone. People who have become qualified Lumina Practitioners include: HR Professionals, Recruitment Specialists, L&D Facilitators, Organisational Development Consultants, Trainers, Coaches, Psychologists, and many more.

Organisations that use our products include: national and multi-national corporates, consultancies and professional services firms, national and local government, law enforcement and emergency services, health and academic institutions, non-profit and charitable bodies, Olympic and national sports teams, and a multitude of diverse youth groups.

Where do I start?

Often the journey starts with becoming Lumina Spark Qualified. Lumina Spark is the foundational layer you build upon when becoming qualified in other tools. Yet, some have found great success in jumping in with one of our other tools directly. Contact us for your individual training advice.

Program kwalifikacyjny Praktyk Luminy Learning

Mamy dwa rodzaje modelu biznesowego dla Praktyków, w zależności od potrzeb.

Praktyk firmowy
Dla tych, którzy dostarczają rozwiązania w ramach własnych organizacji. Możesz działać globalnie, a my podzielimy się z tobą innowacyjnymi rozwiązaniami opartymi na cyfrowych zasobach Luminy Learning.
Praktyk biznesowy
Dla firm konsultingowych i osób, które dostarczają rozwiązania innym organizacjom.

Nie ograniczamy cię pod względem geograficznym ani organizacyjnym. Uzyskasz certyfikat pozwalający na dostarczanie rozwiązań Luminy Learning do każdego typu organizacji na całym świecie.

Kwalifikacje Luminy Learning

Nasze kwalifikacje zostały zaprojektowane jako interaktywne kursy dające wiedzę i umiejętności potrzebne, aby być skutecznym już od pierwszego dnia. Obejmują one szkolenia stacjonarne i wirtualne, które przygotowują Praktyków Luminy do dostarczania naszych programów. Jako uczestnik poznasz i doświadczysz najlepszych praktyk w zakresie facylitacji grupowej i oceny z wykorzystaniem produktów i rozwiązań Luminy Learning.

Otrzymasz wiedzę, doświadczenie i wsparcie potrzebne do przeprowadzania inspirujących działań i ocen psychometrycznych. Po uzyskaniu kwalifikacji Praktyka dołączysz do społeczności Praktyków Luminy, prowadzonej przez Partnera Luminy Learning (lub Strategic Alliance), który zapewni ci wsparcie, materiały i wskazówki, aby skutecznie wdrażać wszystko, czego się nauczyłeś.

Co otrzymujesz:

1
An inspirational, interactive learning experience plus follow-on activities to help you get started
2
A significant personal and professional development experience in a safe environment
3
Full explanations of the science and design principles behind Lumina Learning's products
4
Experience of delivering the product
5
A personal action plan and free portraits to get you started
6
Free facilitation guides, resources and materials
7
Własny login do platformy Lumina Learning, aby zarządzać swoimi projektami.
8
Bieżące wsparcie, w tym dostęp do webinarów i spotkań zawierających nowe idee, wsparcie biznesowe i aktualizacje systemu

Poznaj naszą globalną społeczność

Lumina Learning to globalna społeczność wykwalifikowanych ekspertów i praktyków działających w ponad 40 krajach na całym świecie.
Moją ulubioną rzeczą w pracy z Luminą Learning jest to, że jest bardzo pozytywna, oparta na mocnych stronach. Jest bardzo inkluzywna. W przeszłości korzystałem z narzędzi takich jak MBTI, takich jak Insights, i zawsze odkrywałem, że w pewnym momencie ludzie skupiają się na wykluczeniach. Myślę, że w Luminie Learning nie ma nic wykluczającego. Wszystko zależy w dużej mierze od tego, jakie są twoje mocne strony i jak możesz je rozwinąć oraz że możesz wybrać swoje różne zachowania. Poza tym praca z zespołem Luminy Learning jest naprawdę pozytywnym doświadczeniem, ponieważ zawsze masz ich wsparcie.

Role Development Lead, PwC Augment and Operate