Lumina Spark

Lumina Spark ujawnia całą twoją osobowość, tworząc wyjątkowy Portret tego, kim naprawdę jesteś. Rozwiń samoświadomość, odkryj ukryty potencjał i poradź sobie lepiej pod presją. Odkryj praktyczne działania na rzecz lepszej komunikacji, pracy zespołowej i przywództwa. Znajdź swoją wewnętrzną iskrę. Zwiększ swój potencjał.

Po co?

Lumina Spark zapewnia dokładny, spersonalizowany odczyt mocnych stron i obszarów do rozwoju. Niezależnie od tego, czy jesteś dyrektorem generalnym, czy młodym pracownikiem, dostarczy ci wiele osobistych spostrzeżeń i praktycznych korzyści.
Ten bardzo ceniony produkt został stworzony przez dr. Stewarta Dessona i opiera się na jego przełomowych badaniach doktoranckich w dziedzinie psychologii biznesu i psychometrii, nagrodzonych przez Uniwersytet Westminster. Metodologia Lumina Spark unika uprzedzeń obecnych w wielu innych, popularnych narzędziach psychometrycznych.

Lumina Spark obejmuje paradoks — możemy uosabiać pozornie przeciwstawne cechy osobowości w tym samym czasie! Nic w życiu ani w pracy nie jest proste, a już na pewno nie ludzka natura. Na przykład, możemy być zarówno ekstrawertyczni, jak i introwertyczni w różnych kontekstach.

Lumina Spark inspiruje ludzi do rozwijania umiejętności najbardziej potrzebnych w pracy — zdolności adaptacyjnych, zwinności, nastawienia na rozwój, partnerstwa, autentyczności i umiejętności kierowania sobą i innymi. W jednym narzędziu zapewnia trzy soczewki, które pokazują Naturalną Personę, Codzienną Personę i Przesadzoną Personę, aby zapewnić spójny wgląd w całą osobowość i wyeliminować potrzebę przeprowadzania dodatkowych testów.

Naturalna Persona

Twój instynktowny sposób bycia, twoje preferencje i naturalne skłonności

Codzienna Persona

Jak zachowujesz się na co dzień, dostrajając swoje cechy kontekstowo

Przesadzona Persona

Kiedy robisz zbyt wiele dobrych rzeczy i przesadzasz ze swoimi naturalnymi mocnymi stronami

Cała twoja osobowość przez cały czas — bez etykietowania, bez szufladkowania, bez uprzedzeń!

Jakie są korzyści?

Lumina Spark zapewnia spersonalizowany Portret całej twojej osobowości. Przemawia bezpośrednio do ludzi, raportuje wyłącznie o nich — a nie o ludziach, którzy są do nich podobni. Model jest prosty do zrozumienia, a jednocześnie zawiera głębię dzięki bezpośredniemu pomiarowi 72 cech osobowości. Właśnie dlatego Lumina Spark jest wybierana przez tak wiele organizacji do selekcji, szkolenia i rozwoju.
1.
Większa samoświadomość
2.
Lepsza współpraca i lepsze wyniki
3.
Lepsze relacje i wydajność w pracy
4.
Lepsze radzenie sobie ze stresem

Kluczowe cechy

Spersonalizowany dla ciebie!

3 Persony w jednym produkcie

Interaktywna aplikacja Lumina Splash

Zapada w pamięć i działa!

Lumina Spark consistently gets us great results! We are a consultancy with many clients operating in a multi-cultural context. Spark speaks to everyone. It’s a highly intelligent tool for both introspection and innovation.

Alex Lazarus

Lazarus & Maverick Limited

Poznaj wszystkie produkty Luminy Learning