Nasza obietnica

Tworzymy dużo więcej niż narzędzia psychometryczne. Tworzymy społeczność podobnie myślących ekspertów, którzy wierzą, że oceny psychometryczne powinny odzwierciedlać złożoność osobowości ludzi - postrzegając ich jako "human beings", a nie "human doings". Nasz przyjazny zespół pomoże ci od samego początku współpracy!

Jesteśmy pasjonatami, jesteśmy zdeterminowani i wierzymy, że pomagamy ludziom doceniać się nawzajem. Stawiamy na uczciwość, odwagę, ciekawość, człowieczeństwo i wspólne osiąganie sukcesów.

Zapewniamy, że podczas naszej współpracy:

1
Listen to and respect your values, challenges and uniqueness.
2
Ignite everyone’s ability to innovate and think differently.
3
Give individuals and organisations a roadmap for inclusion, diversity and trust.
4
Help you make better decisions for you, your colleagues and your organisation.
5
Guide and assist you from your first point of enquiry through to evaluation with the highest quality customer service.
6
Create a personalised solution for your specific needs and objectives.

Korzyści z Luminy Learning

Jest osobista

Wszystkie nasze naukowo potwierdzone narzędzia psychometryczne, systemy i zasoby są wysoce spersonalizowane, dzięki czemu każdy uczestnik naszych programów zdobywa głębokie osobiste doświadczenie.

Jest elastyczna

Mamy wyjątkowy zestaw gotowych do użycia produktów i rozwiązań oraz duże doświadczenie dostosowywania ich do konkretnych potrzeb.

Trafia w punkt

Używamy kolorowych i praktycznych wizualizacji, które ludzie łatwo zapamiętują i stosują w każdym aspekcie swojego życia, nawet wiele lat po doświadczeniu Luminy Learning.

Działa

Nasze podejście jest elastyczne, mierzalne i zorientowane na wyniki. Zapewniamy, że uczestnicy wezmą odpowiedzialność za realizację swoich celów, a klienci otrzymają najlepsze możliwe rezultaty.

Program Lumina Spark jest dobrą zabawą i przyjemną nauką, ale przede wszystkim jest niesamowicie praktyczny i przydatny — tak wiele wspaniałych narzędzi, które już zastosowałam!

Poznaj naszą globalną społeczność

Lumina Learning to globalna społeczność wykwalifikowanych ekspertów i praktyków działających w ponad 40 krajach na całym świecie.