Lumina Learning Experts in Poland

Jaroslaw Zamroch & Edyta Robaczewska
Lumina Learning Partner
Warsaw
NHS logo

Lixil logo

havas logo

European Investment Fund

Adidas Group

EBC University Mexico

Dlaczego Lumina Learning?

W Luminie Learning wierzymy, że wnikliwy rozwój osobisty pomaga stać się bardziej elastycznymi i budować dobre relacje osobiste i zawodowe.

Nasze produkty

Innowacyjna psychometria, która ujawnia dynamiczną osobowość ludzi. Produkty, które przyspieszają współpracę, kreatywność i rozwiązywanie problemów.

Referencje
„Używamy narzędzi Luminy Learning podczas rekrutacji personelu medycznego i dają nam one naprawdę cenny wgląd w tematykę rozmów kwalifikacyjnych. Pomagają zidentyfikować obszary wymagające wyjaśnienia, tematykę pytań. Pomagają sformułować pytania, aby ocenić, jak dana osoba radzi sobie pod presją. Pomagają również odkryć, w jakim stopniu kandydaci pasują do naszego zespołu, a to ważne, ponieważ opieka zdrowotna to zawód w dużej mierze zorientowany na pracę zespołową i pracujesz z tak wieloma różnymi ludźmi z tak wielu różnych specjalizacji. To naprawdę okazuje się bardzo korzystne przy zatrudnianiu lekarzy".

Dr Neil Pease

Executive Director of Workforce & Organisational Development, University Hospitals of Derby and Burton

Referencje
Rezultat był niesamowity: dziś znacznie lepiej rozumiemy potrzeby, charakter i aspiracje naszych studentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z modelu oceny, jak i wysokiego poziomu usług, które oferuje nam Lumina Learning.

Juan Manuel Ramírez

Marketing Director, EBC University, Mexico

Referencje
Lumina Spark systematycznie przynosi nam wspaniałe rezultaty! Jesteśmy firmą konsultingową z wieloma klientami działającymi w kontekście wielokulturowym. Spark przemawia do każdego. To bardzo inteligentne narzędzie zarówno do introspekcji, jak i innowacji.

Alex Lazarus

Lazarus & Maverick Limited

Referencje
Program Accelerate z Luminą Leader wywarł głęboki i długotrwały wpływ na ludzi i kulturę Radia GMG. Uczestnicy już zaczęli awansować na wyższe stanowiska w firmie.

Sharon Green

Learning And Development Director at GMG Radio

Referencje
Aplikacja Lumina Splash, którą bardzo polubiłem, jest nowoczesna i dynamiczna. Uatrakcyjnia ona wprowadzanie Luminy Spark zarówno na sesjach indywidualnych, jak i na warsztatach dla dużych zespołów.

Carole Talbot

Head of Talent & Development, Hexagon Manufacturing Intelligence

W jaki sposób nasze rozwiązania mogą ci pomóc?
Dla organizacji

Od rekrutacji po rozwój, oferujemy wiele narzędzi i profili oraz skuteczną metodykę zastosowania najlepszych w swojej klasie rozwiązań.

Dla zespołów

Inspirujący liderzy proaktywnie kształtują kulturę zespołu oraz dbają o zaufanie i współpracę. Nasze produkty wspierają zespoły na każdym kroku.

Dla jednostek

Wzmacniaj i wyciszaj różne aspekty swojej osobowości, zachowując jednocześnie autentyczność. Rozwijaj umiejętności przywódcze, sprzedażowe i wiele innych.

Ostatnie posty

Najnowsze wiadomości, bezpłatne zasoby, studia przypadków i nie tylko. Zobacz, w jaki sposób nasze narzędzia są używane na całym świecie i znajdź inspirację dla własnego rozwoju osobistego.

28/05/2024
Johanniter Unfallhilfe

Wdrożenie kultury różnorodności w Johanniter Unfallhilfe   Martin Mathis, Move and Balance, Strategic Alliance     Johanniter Unfallhilfe to organizacja non-profit w Niemczech, która zatrudnia ponad 20 000 pracowników w całym kraju. Organizacja oferuje szereg usług, w tym opiekę zdrowotną i pogotowie ratunkowe, różne usługi medyczne oraz pomoc społeczną i humanitarną.   Z biegiem lat organizacja rozrosła

28/05/2024
LIXIL Corporation

    Budowanie zespołu, przywództwo i zmiana kultury z Luminą Spark i Luminą Leader   Mireille Watanabe Handover, Lumina Learning Partner     “Zawsze myślałem, że jestem chętną do współpracy osobą. Jednak warsztaty Lumina Learning pokazały, że w rzeczywistości zostawiłem swój „współpracujący” styl w domu, a w pracy moim kolegom nie było łatwo ze mną

28/05/2024
Tesco

    Rozwój skutecznych zespołów w Tesco   Tesco to brytyjska międzynarodowa sieć sklepów spożywczych i ogólnospożywczych. Posiada ponad 6 800 sklepów i zatrudnia ponad 440 000 osób na całym świecie.     Potrzeby biznesowe Tesco musiało wdrożyć nową strategię, aby:   Zwiększyć koncentrację na potrzebach klienta Stać się bardziej konkurencyjnym, poprzez otwieranie sklepów Tesco

28/05/2024
Havas Group

  Droga do transformacyjnego rozwoju talentów w Havas Group   Patti Clarke, Havas Group     Założona w 1835 roku Havas Group jest jedną z największych na świecie globalnych grup komunikacyjnych, zatrudniającą ponad 700 agencji i 20 000 osób w ponad 100 krajach. Składa się z trzech głównych jednostek biznesowych:   Havas Creative – kreatywna

28/05/2024
Exeltis

Exeltis     Potrzeba biznesowa Exeltis miał nową strategię biznesową, która była wdrażana wraz ze zmianą kierownictwa. Organizacja chciała skonsolidować działalność i wprowadzić nowe procesy. Zespół kierowniczy był przygotowywany na zarządzanie zmianą, a Urvashi i Suva, liderzy Reflexion i certyfikowani praktycy Luminy, przygotowali program Leadership Journey.   Rozwiązanie Luminy Learning: Program Leadership Journey rozpoczął się

26/05/2024
Leading in a Crisis

Wspieranie liderów APAC, biznesu kształtującego elektryczny świat. Potrzeba biznesowa Społeczność liderów APAC zidentyfikowała potrzebę szkolenia on-line w zakresie aspektów przywództwa w kryzysie (był to maj 2020 r. – świat zmagał się z nagłym wpływem Covid).   Organizacja, dzięki nieformalnym informacjom zwrotnym z różnych poziomów, słyszała, że liderzy zdecydowanie zarządzają tylko wynikami i liczbami, co źle

28/04/2023
Co robimy, aby być zdolnym do adaptacji?

Zdolność do adaptacji w przystosowaniu jest niezbędna. Wystarczy zapytać Dodo. Na wyspie Mauritius Dodo nie miał naturalnych wrogów. Kiedy w XVII wieku żeglarze przywieźli ze sobą koty i psy, nieszczęsny gołąb (tak, to był gatunek z rodziny gołębiowatych) zniknął z powierzchni Ziemii. Był to stan rzeczy, którego ewolucja nie mogła przewidzieć. Jak Dodo może być

28/04/2023
Światowy Program Żywnościowy (WFP), Kenia

Tło Światowy Program Żywnościowy (oddział ONZ zajmujący się pomocą żywnościową) zatrudnia około 13 500 pracowników na całym świecie. Założony w 1961 roku i mający siedzibę w Rzymie, jest największą na świecie organizacją humanitarną zajmującą się bezpieczeństwem żywnościowym i walką z głodem. Jest też organizacją całkowicie oddaną prawom człowieka i promowaniu zróżnicowanego i inkluzywnego miejsca pracy.

Nadchodzące wydarzenia

Kwalifikacje, wydarzenia wirtualne, warsztaty, webinary i inne

Aplikacja Lumina Learning Splash

Nasza interaktywna aplikacja ożywi twoją osobowość. Odkryj dynamikę swojej osobowości i porównuj się z innymi.

LUMINA
LUMINA
Zostań Lumina Learning Praktykiem

Dołącz do naszej prężnie rozwijającej się globalnej społeczności! Zostań ekspertem w dziedzinie psychometrii nowej generacji.

 

Weź udział w programie kwalifikacyjnym Luminy Learning, zostań certyfikowanym Praktykiem Luminy i samodzielnie dostarczaj rozwiązania Luminy Learning.

[social_board id=”9270″ type=”carousel” echo=”true”]