Lumina Learning Experts in Poland

Jaroslaw Zamroch & Edyta Robaczewska
Lumina Learning Partner
Warsaw
NHS logo

Lixil logo

havas logo

European Investment Fund

Adidas Group

EBC University Mexico

Dlaczego Lumina Learning?

W Luminie Learning wierzymy, że wnikliwy rozwój osobisty pomaga stać się bardziej elastycznymi i budować dobre relacje osobiste i zawodowe.

Nasze produkty

Innowacyjna psychometria, która ujawnia dynamiczną osobowość ludzi. Produkty, które przyspieszają współpracę, kreatywność i rozwiązywanie problemów.

Referencje
„Używamy narzędzi Luminy Learning podczas rekrutacji personelu medycznego i dają nam one naprawdę cenny wgląd w tematykę rozmów kwalifikacyjnych. Pomagają zidentyfikować obszary wymagające wyjaśnienia, tematykę pytań. Pomagają sformułować pytania, aby ocenić, jak dana osoba radzi sobie pod presją. Pomagają również odkryć, w jakim stopniu kandydaci pasują do naszego zespołu, a to ważne, ponieważ opieka zdrowotna to zawód w dużej mierze zorientowany na pracę zespołową i pracujesz z tak wieloma różnymi ludźmi z tak wielu różnych specjalizacji. To naprawdę okazuje się bardzo korzystne przy zatrudnianiu lekarzy".

Dr Neil Pease

Executive Director of Workforce & Organisational Development, University Hospitals of Derby and Burton

Referencje
Rezultat był niesamowity: dziś znacznie lepiej rozumiemy potrzeby, charakter i aspiracje naszych studentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z modelu oceny, jak i wysokiego poziomu usług, które oferuje nam Lumina Learning.

Juan Manuel Ramírez

Marketing Director, EBC University, Mexico

Referencje
Lumina Spark systematycznie przynosi nam wspaniałe rezultaty! Jesteśmy firmą konsultingową z wieloma klientami działającymi w kontekście wielokulturowym. Spark przemawia do każdego. To bardzo inteligentne narzędzie zarówno do introspekcji, jak i innowacji.

Alex Lazarus

Lazarus & Maverick Limited

Referencje
Program Accelerate z Luminą Leader wywarł głęboki i długotrwały wpływ na ludzi i kulturę Radia GMG. Uczestnicy już zaczęli awansować na wyższe stanowiska w firmie.

Sharon Green

Learning And Development Director at GMG Radio

Referencje
Aplikacja Lumina Splash, którą bardzo polubiłem, jest nowoczesna i dynamiczna. Uatrakcyjnia ona wprowadzanie Luminy Spark zarówno na sesjach indywidualnych, jak i na warsztatach dla dużych zespołów.

Carole Talbot

Head of Talent & Development, Hexagon Manufacturing Intelligence

W jaki sposób nasze rozwiązania mogą ci pomóc?
Dla organizacji

Od rekrutacji po rozwój, oferujemy wiele narzędzi i profili oraz skuteczną metodykę zastosowania najlepszych w swojej klasie rozwiązań.

Dla zespołów

Inspirujący liderzy proaktywnie kształtują kulturę zespołu oraz dbają o zaufanie i współpracę. Nasze produkty wspierają zespoły na każdym kroku.

Dla jednostek

Wzmacniaj i wyciszaj różne aspekty swojej osobowości, zachowując jednocześnie autentyczność. Rozwijaj umiejętności przywódcze, sprzedażowe i wiele innych.

Ostatnie posty

Najnowsze wiadomości, bezpłatne zasoby, studia przypadków i nie tylko. Zobacz, w jaki sposób nasze narzędzia są używane na całym świecie i znajdź inspirację dla własnego rozwoju osobistego.

28/04/2023
Co robimy, aby być zdolnym do adaptacji?

Zdolność do adaptacji w przystosowaniu jest niezbędna. Wystarczy zapytać Dodo. Na wyspie Mauritius Dodo nie miał naturalnych wrogów. Kiedy w XVII wieku żeglarze przywieźli ze sobą koty i psy, nieszczęsny gołąb (tak, to był gatunek z rodziny gołębiowatych) zniknął z powierzchni Ziemii. Był to stan rzeczy, którego ewolucja nie mogła przewidzieć. Jak Dodo może być

28/04/2023
Światowy Program Żywnościowy (WFP), Kenia

Tło Światowy Program Żywnościowy (oddział ONZ zajmujący się pomocą żywnościową) zatrudnia około 13 500 pracowników na całym świecie. Założony w 1961 roku i mający siedzibę w Rzymie, jest największą na świecie organizacją humanitarną zajmującą się bezpieczeństwem żywnościowym i walką z głodem. Jest też organizacją całkowicie oddaną prawom człowieka i promowaniu zróżnicowanego i inkluzywnego miejsca pracy.

28/04/2023
Jak Lumina Learning pomogła największej grupie cukrowniczej w Afryce?

Illovo: 6 krajów. 30,000 pracowników Po rozpoczęciu nowego programu rozwoju liderów i pracowników, Illovo Sugar (największa afrykańska grupa cukrownicza) zwróciła się o wsparcie do Luminy Learning. Illovo jest spółką zależną Associated British Foods, międzynarodowego giganta żywności i handlu detalicznego, który osiąga przychody 15,8 mld funtów, zatrudnia 138 000 pracowników i prowadzi działalność w 52 krajach

28/04/2023
Co robisz, aby poprawić produktywność zespołów?

Niska produktywność jest dla biznesu tym, czym rak dla drzewa. Choroby nowotworowe i zamieranie pędów występują najczęściej na drzewach i krzewach poddanych stresowi. Często okazują się śmiertelne. 80% amerykańskich pracowników nie ma pasji do swojej pracy. Tak twierdzi Deloitte.   Słabe zarządzanie, słaba współpraca, nieudolne przywództwo, niskie morale, niezadowolenie pracowników, sztywna hierarchia, walka o pozycje,

22/12/2022
The vital importance of saying Yes to No

No, non, niet, όχι,不, خیر, lá, ghobe ….w każdym języku, „nie” może być jednym z najtrudniejszych słów do powiedzenia. Są jednak chwile, kiedy musimy powiedzieć „tak” dla „nie”. „Nie” przywraca kontrolę, a tym samym umożliwia wyznaczanie granic. To wszystko prawda, ale faktem jest, że jest wiele osób, które nie czują się komfortowo mówiąc „nie”. Odpowiedz

29/04/2024
Lumina Select Qualification
Online
English
15/05/2024
2 Day Blended Lumina Spark Virtual Qualification
Online
English
16/05/2024
Lumina Leader Qualification
Online
English
Nadchodzące wydarzenia

Kwalifikacje, wydarzenia wirtualne, warsztaty, webinary i inne

Aplikacja Lumina Learning Splash

Nasza interaktywna aplikacja ożywi twoją osobowość. Odkryj dynamikę swojej osobowości i porównuj się z innymi.

LUMINA
LUMINA
Zostań Lumina Learning Praktykiem

Dołącz do naszej prężnie rozwijającej się globalnej społeczności! Zostań ekspertem w dziedzinie psychometrii nowej generacji.

 

Weź udział w programie kwalifikacyjnym Luminy Learning, zostań certyfikowanym Praktykiem Luminy i samodzielnie dostarczaj rozwiązania Luminy Learning.